Prosinec 2011

*31.12.* Silvestrovské přáníčko pro vás.

31. prosince 2011 v 20:39 | Terinka
Můžeme mít tisíce přání, tužeb a snů, ale jen štěstí, zdraví, láska a přátelství dává smysl našim dnům. Přeji vám všem, abyste si krásně užili tento poslední den v roce a aby nastávající nový rok 2012 byl pro vás všechny nádherný a láskyplný!

S láskou vaše Terinka..


*24.12.* Štědrý den!!!

24. prosince 2011 v 15:10 | Terinka
Přeji vááám všem ten úplně nejnádhernější Štědrý den, aby se vám splnila všechna vaše přáníčka, nikdo vám dnešní den nekazil a aby tento den byl pro vás kouzelný a láskyplný! Konečně jsme se dočkali a je to tu. Jakpak se všichni máte? Já opravdu skvěle. Sice venku prší, ale tím si přeci nenecháme zkazit tu úžasnou náladu. Hlavně jsem velmi zamilovaná a přála bych si jediný dar - být s tím, koho miluji navždy. Kéž by to tak mohlo být.. Copak byste si nejvíce přáli vy? Jak probíhá váš dnešní den? Copak děláte?


Vánoční SMS - Pro rodinu

22. prosince 2011 v 17:20 | Terinka |  Vánoční vtipy, SMS..
- Mráz namaloval na okna bílou krajinu a vánoční čas zase přišel k nám, svět na sebe vzal po roce bílou peřinu a každý začal věřit pohádkám. Ať se Vám splní po čem srdce touží a donese to na Váš práh, přejeme také, ať zdravíčko slouží a žijete jako v pohádkách.
- Krásné Vánoce s vločkami štěstí, zabalené kouzlem lásky, přikryté peřinkou splněných snů a plamínky pohody v očích vám přeje..Vánoční SMS - Pro přátele

22. prosince 2011 v 15:40 | Terinka |  Vánoční vtipy, SMS..
- Nebe a na něm v tisících hvězdičky, z oblohy přilétá anděl maličký. Na malém obláčku přináší Ti přáníčko, přeje Ti lásku zdraví a štěstíčko. Ať všechno, o čem se Ti kdy snilo o Vánocích se vyplnilo.
- Štěstí a lásku, radost a něhu, ať Tobě přinese vánoční sen. Přání mé najdeš ve vločce sněhu, zachyť ji na ruku na Štědrý den.